PUDELITE PAKKIMINE TRANSPORDIKS

Eesti on ainulaadne oma pakiautomaatide võrgu poolest. Ja võimaluse poolest tellida sinna ka alkoholi.  
Eestis on üle kümne alkoholi e-poe. Alkoholi tellimine kulleriga koju või pakiautomaati on maailmas suhteliselt vähelevinud.  Võimalikuks teeb selle e-lahendus, kus paki kättesaamiseks peab sisestama pakiautomaati ID-kaardi. See aitab väldtida alkoholi sattumist alaealiste kätte. Alkoholi ostmine e-poest on mugav ja anonüümne.
Küll aga seab see väljakutseid pakkimisele, et tooted tervelt kliendini jõuaks. Enamasti on tegu klaaspudelitega, mis võivad transportimisel puruneda. Meil on mitmeid võimalusi, kuidas hoida ära purunemised või viia see võimalus miinimumini. 
  • Esiteks tuleb kasutada kvaliteetseid ja tugevaid pappkaste. Taaskasutades pappkaste, tuleks kindlasti esmalt kontrollida nende seisukorda. Iga kasutuskorraga kaotavad pappkastid oma kvaliteedis.
  • Teiseks tuleb valida hea viis, et sisu ei pääseks liikuma ja oleks kaitstud väliste mõjude eest.       Efektiivse täitena pakume välja mullkilet. Meil on mullkile valik väga lai. Pudelite pakkimiseks soovitame eelkõige suuremullilist mullkilet, mis tagab parima kaitse.  Hea lahendus on toota mullkilet kohapeal, kasutades Sealed Air Co unikaalset Bubble Wrap® IB tehnoloogiat ja materjali. Vaata linki. Meil on pakkuda ka spetsiaalseid pudelite karpe ühele kuni kolmele pudelile.  Väga paindlik ja ruumisäästev ning esinduslik lahendus, mida saab näha siit lingilt
  • Kolmandaks soovitame pakkida pudelid grip sulguriga kotti. Nii ei pääse ka purunenud pudelist vedelik rikkuma kogu pakendit ja ümbritsevat. See välistab olukorra, kus ühe pudeli purunemisel vedaja kogu saadetise likvideerib. Grip kottide valik on meil väga lai ja sobib enamike pudelite pakkimiseks.
Uuringud on näidanud, et klient, kes saab hästikaitstud ja esinduslikus pakendis kauba on rahulolev ning sooritab ka kordusostu. 

Sealed Air pakendeid iseloomustab
  • Väga hea kaubakaitse
  • Kuluefektiivsus
  • Optimaalne pakendi suurus
  • Pakkimise kiirus
  • Pakkematerjali ladustamise mugavus
  • Maksimaalselt hea kliendikogemus
Lisame siia kaks videolinki USA-st, kus väga põhjalikult tegeletakse pudelite pakkimisega.
Kõik küsimused ja ettepanekud on teretulnud.
Video 1
Video2
Eelmine
KUIDAS SAAVAD KOHALIKUD VÄIKESED TEGIJAD VÕISTELDA EDUKALT SUURTE JA GLOBAALSETE E-POODIDEGA
Järgmine
KRIPTONI Pühadetervitus