Kaitseümbrikud, mis kaitsevad nii sisu kui keskkonda

Pakume Sealed Air keskkonnasõbralikke kaitseümbrikke

EU-s on võetud eesmärgiks saavutada pakendite taaskasutusmäär 70% aastaks 2030. Sh paberi ja papi taaskasutusmäär viia 85%-ni. Paljusid materjale nagu plastik, paber, klaas jt. on lihtsam ümber töödelda kui nö nullist toota.

Siin on aga suureks probleemiks kombineeritud materjalidest tooted. Kus eri liiki materjale on raske või maj mittetasuv eraldada. Üheks väljapaistvaimaks näiteks on siinkohal kohvitops. Kohvitopsi puhul on sisemine kilekiht liimitud pappümbrisele ning seetõttu praktiliselt eraldamatu ja liigiti mitte ümbertöödeldav. Kombipakendid on aga ka paljud muud laialdaselt kasutatavad tooted nagu näiteks mullkileümbrikud. Ka viimaste näol on tegu sisuliselt ümbertöötlemiseks sobimatu tootega.

Õnneks on Sealed Air-i tootenimekirjas kaitseümbrikke, mida saab kergelt ümbertöötlemisse suunata. Sest tegu pole eri liiki materjalidest kombineeritud pakendi ehk kombipakendiga  

1. Mail Lite Padded ümbrikud - tehtud 100% taaskasutatud paberist sh sisemine kaitsev kiht taaskasutatud paberkiust. Toode on omakorda 100% ümbertöödeldav. Kuna on täielikult paberist, saab selle suunata terviklikult paberjäätmena taaskasutusse

2. Mail Lite Tuff - ümbrikud, mille sisu on kvaliteetsest mullkilest ja ka ümbris kilest. See toode on samuti 100% ümbertöödeldav ja saab suunata terviklikult plastina ümbertöötlusesse. Lisaks on antud toode ilmastikukindel. 


Eelmine
Indoneesias saab bussisõidu eest tasuda tühjades plastpudelites
Järgmine
Kaubamajas jõudsid müügile meie taaskasutatud kilest kotid